21. července 2014

Úklidové prace u pejsků

20. července 2014

5. závod poháru Nativia challenge v zámeckém parku Dobříš

Terka Žitná vyhrála v posledním kole poháru Nativia challenge a i v celkovém poháru juniorů. Dianka Hable se zůčastnila svého prvního canicrossu a doběhla na skvělém třetím místě. Holky šikovný to jsou!

Terka Žitná vyhrála v posledním kole poháru Nativia challenge a i v celkovém poháru juniorů. Zorka Lehka je o hlavu menší než všichni ostatní a nakonec v poháru skončila tření a naše úžasná Lůca Huskies Mojžíšková získala krásné čtvrté místo. Holky šikovný to jsou!

Tímto bych chtěla moc poděkovat Gábině Lehké a její firmě Gasso http://www.gasso.cz/ a fimě Kolajablonec http://kolajablonec.cz/, že zaplatili cestu autobusem pro naše mladé závodníky na canicrossové závody v Dobříši. Moc si to ho vážím a moc děkuji, že si někdo uvědomuje, že každá sranda i něco stojí!