HUSKIES.CZ, Jana Henychová, Horní Maxov 105E, Lučany nad Nisou, 468 71, CZ, tel.: +420 724 045 565, e-mail: huskies.cz@seznam.cz
O NÁS......
ABOUT US
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
DĚTSKÝ LETNÍ KURZ s polárními psy
   
Horní Maxov v Jizerských horách
   
Termín: 2.-8.8.2015
  Jizerské hory- Horní Maxov, Lučany nad Nisou
   

7. srpna

   

 


6. srpna


5. srpna

 


 

Koncert

Bylo, nebylo…..uprostřed louky na paloučku stála chaloupka.
Nebyla to obyčejná chaloupka, ale byla to psí chaloupka, v které bydlelo 24 pejsků a jedna kočka mourovatá, kočka Kilikína.

Jednoho dne babička Kačenka seděla u televize a zaujala ji upoutávka na pořad “ Zpívá celá rodina“. Hmmmmm to vypadá zajímavě, že by jsme se tam s naším sborem přihlásili?  A první cena vypadá taky zajímavě! Talent ke zpěvu se u nás dědí z kolena na koleno. Kde by jste dnes našli lepší zpěváky?

Hmmmm, to budeme ale muset i trochu na tu soutěž vyladit styl a potrénovat. Máme spoustu krásných písní, ale na soutěž vybereme náš nejlepší hit…..A Kača zanotuje nápěv a všichni se k ní nadšeně přidávají. No prostě zpívá celá rodina!
Kočka Kilikína jen otočila oči v sloup a zamáčkla si ušní špunty hloub do uší, něco si brebentila pod nos a pak zabouchla naštvaně dveře.
No jo, ona umění moc nerozumí!

Psí sbor pečlivě trénoval na blížící se soutěž a opravdu nezahálel. Nejlepší inspirace  přicházela vždy tak kolem půlnoci, za svitu měsíce, a nebo nad ránem, těsně před úsvitem.

Den D nastal. První psí maxovský pěvecký sbor nastoupil na soutěžní pódium.
Dirigentka Kača se uklonila divákům a pokynula taktovací hůlkou svému sboru. Všichni si otevřeli své notové sešity a po odpočítání rytmu spustili svou píseň. Zpívali, zpívali a zpívali, tak jak to umí, pěkně od srdce. Byla to nádhera!
Ale co to? Diváci se chytají za hlavu a překotně utíkají z koncertní místnosti. Zůstávají za nimi jen převalené židle. Už tu skoro nikdo není, jen v první řadě sedí kočka Kilikína a nadšeně tleská. Že by znalec? Ale kdepak, ona si jen zapomněla vyndat z uší ty špunty.

Z poza plenty vybíhá zděšený pořadatel soutěže a nese kufr plný peněz a předává ho Kače se slovy: „Zde je pro Vás první cena, ale prosím už nezpívejte!!!“

Inu pejskové se zaradovali, vzali kufr peněz a vydali se směrem domů.
„A co s těmi penězi budeme dělat?“
„Pojedeme na Aljašku a splníme si tak náš sen.“ Navrhla Kača.
 „Tak to je skvělý nápad!“
Cestou si vesele prozpěvovali. Oni sami dobře ví, že jsou ti nejlepší zpěváci na světě a rozhodně jim pár kafralů nemůže zkazit náladu.

A každý dobře ví, že sny jsou od toho, aby se plnily a splní si je ten, kdo si za nimi i jde!

   
   
   

4. srpna

 


3. srpna

 


2. srpna

   

 

 

 
2015 Created by Jana Henychová