HUSKIES.CZ, Jana Henychová, Horní Maxov 105E, Lučany nad Nisou, 468 71, CZ, tel.: +420 724 045 565, e-mail: huskies.cz@seznam.cz
O NÁS......
ABOUT US
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výtvarně-kulturně- společensko- sportovní víkend se psí smečkou v Jizerských horách

 

Termín: 27.9.-29.9.2013

Už Vám není 10 let a už ani 15 a je Vám líto, že se nemůžete zúčastnit našich úžasných letních táborů pro děti? Pak nesmutněte a udělejte si volno o víkendu na svatého Václava a přijeďte k nám na výtvarno-kulturně- společensko- sportovní víkend pro všechny, kdo dosáhli věku 15+ a mají chuť vyrábět drobnosti a hrát si se psy.
A co budeme dělat? Budeme vyrábět z vlny, papíru, korálek, kůže a fotit a upravovat na PC, odbarvovat savem. Můžeme zkusit lapače snů, navlékání korálek na různé náhrdelníky nebo vánoční hvězdy, plstit z vlny. Máme na půl den přislíbenu instruktáž mojí kamarádky Ivči Kolorenčové, která je vystudovaná sklářská výtvarnice a předvede dostupné techniky ve výrobě bižuterie, výrobu skleněných vinutých perlí. Na večer máme pozvaného profesionálního fotografa, aby nám vysvětlit některé základy při práci s fotografií. Můžeme ještě stihnout odbarvovat triček Savem…
Samozřejmě doprovodným programem jsou naši psi, kterých je momentálně 28. Můžete si je všechny podrbat. Ráno je potřeba se o ně postarat, nechat je proběhat, popřípadě i zapřáhnout a vyjet s kolečkovou károu nebo našimi koloběžkami. Abychom úplně neztuhli, tak vyzkoušíme zapřahání a výjezd do okolí. A máme v záloze i hry!


Kapacita domu je 12 postelí, ale pohodlně se vejde 6 až 8 zájemců. Ubytování bude tedy společné na dvou 4lůžkových pokojích. Koupelna společná v přízemí. Můžeme i zatopit v sauně.

Stravování zajištěno z vedlejší chaty Barborka, kde výborně vaří. Jídelníček doladíme až v následných e-mailech.

Příjezd v pátek odpoledne a odjezd v neděli odpoledne.
Co s sebou? Oblečení ke psům, sportovní boty, foťák, skicák, věci na kreslení…..( notebook), trička a jiné textilie na odbarvování savem, případně Vaše výtvarné pomůcky.
Nutno přibalit: dobrou náladu


Cena za víkend pro jednu osobu: 2.800,- Kč
V ceně zahrnuto: ubytování, jídlo, výtvarný materiál ( co vyrobíte- to odvezete), akce se psy
Vaší účastí přispějete na provoz naší mnohahlavé psí smečky a za to Vám moc děkujeme!!!

V případě Vašeho zájmu mne kontaktujte na e-mailu: huskies.cz@seznam.cz nebo na tel.: 724045565

Letošní reference:

7.-13.7.2013

21.-27.7.2013

4.-10.8.2013

18.-24.8.2013

     
         
         

 

 

 

 

 

Kde nás najdete?

Na Maxov trefíte nejlépe podle tohoto postupu: Od Prahy po dálnici na Liberec, před Libercem sjedete z dálnice na Jablonec nad Nisou. Projedete Jablonec směr Tanvald ( Harrachov). Téměř na konci první obce za Jabloncem, která se jmenuje Lučany naleznete značenou odbočku: Horní Maxov, odbočující do leva. Jedete stále po hlavní silnici, kterou lemují autobusové zastávky městského autobusu, který jezdí do Maxova. Držte se hlavní silnice. Nikam neodbočjte ( je zde matoucí odbočka na hotel Horní Maxov, směr Josefův důl, je zde možnost projet rovně do obce Karlov, taky mimo náš směr). Po hlavní silnici dojedete až na Horní Maxov ke kostelu. Minete kostel a autobusovou zastávku po levici. Minete restauraci U Toníčka po pravici a odbočíte v levo ( hned naproti vstupu do restaurace). Jedete rovně asi 800m a najedete do mírného stoupání. Držíte se vpravo a při první příležitosti odbočíte v pravo. Před Vámi stojí turistická mapa s nadpisem Horní Maxov a dopravní značka 3,5t. Jedete po rovině, která mírně klesá. Po levé ruce máte les. Po pravé ruce máte otevřenou planinu. Jedete 1km rovně. Na první odbočce silnice stojíte před domem obklopeným dřevěným plotem, tak jste TU. Parkování a vstup do domu je z druhé strany... VÍTEJTE!!!

Where to find us?

The best way to Maxov is following this procedure: follow the highway from Prague, to Liberec, before Liberec take the turning off from the highway in the direction of Jablonec nad Nisou. Go through Jablonec and follow direction Tanvald (Harrachov). In the first village after Jablonec, which is called Lučany you will find the info sign Horní Maxov , turn left and follow the main street. Go along the main road, which is surrounded by bus stops of the city bus, which end in Horni Maxov. Follow the main road. (Don´t turn to hotel Horni Maxov, the direction is to Josefův důl, don´t go straight to Karlov village, this is not in our direction). After 5km on the main road you will reach Horní Maxov - the church. Pass the church and bus stop on the left. Go passed the restaurant U Tonička on the right and turn to left (opposite of the entrance to the restaurant). Go straight, after about 800 meters the road starts a slight climb. Stay on the right and at the first opportunity turn to the right. To make sure that you are in the right place: you can see in front of you on the left hand side a tourist map with the heading Horni Maxov a traffic sign 3,5 t. Go straight ahead for 1 km. At the first turning of the road you are standing in front of the house surrounded by a wooden fence. Well, you are here. Parking and entrance to the house is on the other side ... You are WELCOME!

 

HORNÍ MAXOV

N 50 45´ 57,1´´, E 015 11´ 55,7´´

Jaké je u nás počasí ?

Aktuální informace ZDE

       

 

Webová kamera SEVERÁK, vzálena od nás 5km
 

 

 

 

 

 

 

 
2011 Created by Jana Henychová